fisher-logo_100 Fischer – австрійська компанія з виробництва спорядження для зимових видів спорту. В центрі лижного спорядження Dzvin-Ski представлена гірськими лижами Fischer RC4 Worldcup, Progressor, Viron, Koa, а також гірськолижним взуттям.
salomon-logo-100 Salomon – французька компанія. На прокаті Dzvin-Ski багато лиж Salomon (24 Hours, Enduro, X-Wing) та сноубордів, гірськолижного і сноубордового взуття.
head_logo Head – відомий виробник спортивного інвентарю. Такі моделі лиж як Head Supershape I.Magnum та I.Titan можна орендувати в наших центрах прокату.
atomic-logo Atomic – ще один всесвітньо відомий австрійський бренд. Серед прокатного спорядження багато лиж (Redster, Intruder, Cloud та ін.) та сноубордів цієї марки.
volkl-logo Volkl – німецька компанія. Це і лижі (Race Tiger, Luna, Milena, Unlimited), і сноуборди.
burton_logo Burton – виробник сноубордичного інвентарю. В наших центрах прокату це сноуборди та взуття.
alpina_logo

uvex_logo
Alpina та Uvex – шоломи та гірськолижні маски в прокат і на продаж в наших центрах лижного спорядження. Це одні з кращих виробників цього спорядження.
killtec_logo Killtec – відомий німецький виробник спортивного одягу. В магазинах Dzvin-Ski можна придбати гірськолижні костюми цієї марки, а на прокаті – взяти одяг в оренду.
viking_logo Viking – польський виробник спортивного одягу. Лижні костюми, рукавиці, шапки, термобілизна – все це можна зустріти на поличках магазину і прокату Dzvin-Ski.
4f_logo 4F – ще один польський бренд спортивного одягу і також в наших центрах гірськолижного спорядження.