Правила оренди спорядження
1. Прокат «Dzvin-Ski» надає, а Клієнт бере в оренду Спорядження у технічно справному стані, яке перевірено у присутності Клієнта, або самим клієнтом.
2. Клієнт оплачує прокат Спорядження відповідно до чинного прейскуранту.
3. Клієнт зобов’язується акуратно і бережно поводитись із орендованим Спорядженням і експлуатувати його за призначенням.
4. Кожна особа, що орендує Спорядження повинна внести заставу за Спорядження.
5. Клієнт зобов’язується повернути Спорядження у визначений сторонам термін в справному стані. У разі затримки в поверненні Спорядження, Клієнт зобов’язаний завчасно попередити прокат «Dzvin-Ski» та внести додаткову плату при поверненні Спорядження.
6. У випадку механічного пошкодження Спорядження, яке сталося з вини Клієнта, з останнього стягується вартість зіпсованих частин та ремонту, яка визначається в кожному випадку індивідуально.
7. У випадку втрати Спорядження чи його повного конструктивного знищення, Клієнт зобов’язується оплатити його повну вартість, згідно чинного прейскуранту на спорядження, який знаходиться на точці прокату.
8. Крадіжка Спорядження буде переслідуватись згідно із законами України.
9. Клієнт усвідомлює і приймає на себе весь ризик пов’язаний із експлуатацією Спорядження, прокат «Dzvin-Ski» не несе відповідальність за життя та здоров’я Клієнта.